ІКЕА у місті Лева

Мабуть не знайдеться жодної дорослої людини, яка б не чула про шведську компанію IKEA, котру заснував 17-річний Інгвар Кампрад у 1943 році. Через 65 років, а саме у 2008 році бренд став найбілішим в світі продавцем меблів. А уже у 2015 році сам засновник увійшов у десятку найбагатших людей світу за версією «Форбс».

Про що це свідчить? Компанія за роки свого життя здобула неймовірну прихильність людей саме завдяки своїй якісній продукції, більше того, придбати шведські товари можуть дозволити собі сім’ї різної фінансової забезпеченості.

Що саме можна придбати від ІКЕА?

ІКЕА маркет Львів може вам запропонувати надзвичайно великий вибір товарів, серед яких не тільки меблі, а й інша продукція для вашого житла. Загалом, налічується більш ніж 60 000 одиниць найменувань товарів, які згруповані у відповідні колекції. Каталог ІКЕА Львів включає в себе найрізноманітніші пропозиції. Ви можете вибрати для свого дому якісний та неординарний товар, навіть той, який тільки з’явився на полицях європейських маркетів. Магазин ІКЕА пропонує кожному покупцеві оригінальну продукцію для:

 • вітальні;
 • спальні;
 • дитячої кімнати;
 • кабінету;
 • кухні та їдальні;
 • ванної кімнати;
 • передпокою.

Шведська компанія може зацікавити потенційного клієнта не лише мебельною продукцією, а також різноманітними предметами для створення домашнього затишку. Це може бути яскрава настільна лампа цікавого дизайну, яка прийдеться до смаку любителям читати пізно ввечері. Також в наявності є стелажі, полиці, текстильні вироби, посуд.

Принципи роботи ІКЕА

ІКЕА славиться на сам перед своїми товарами для дому, яким притаманна надзвичайна функціональність, надійність, комфортабельність та екологічність. Вони не несуть ніякої шкоди дітям, а лише забезпечують зручність у повсякденному використанні. Не варто також забувати про естетичний аспект товарів бренду. Зовнішній вигляд, як меблів ІКЕА так і елементів декору вирізняється своїм цікавим та різноманітним стилем, і навіть найбільш вибагливий покупець знайде в ІКЕА те, що задовольнить його смаки.

Також варто знати, що світове ім’я ІКЕА отримала завдяки своїй філософії і традиціям, котрі передаються вже багато років. Вище згадувалось про комфортабельність, екологічність та інше, але це ще не все. Транснаціональна корпорація відома своїми модернізованими конструкціями меблів та побутової техніки, які постійно удосконалюються. Також бренд приділяє велику увагу контролю витрат, застосовує ресурсозберігаючі безвідходні технології, використовує відновлювальну сировину – ці параметри дозволяють суттєво знизити ціну готової продукції. Таким чином, компанія піклується про своїх покупців і робить меблі ІКЕА доступнішими для людей різних категорій.

Чому варто зупинити свій вибір на ІКЕА Львів?

 1. Наш магазин повністю розділяє принципи компанії та встановлює демократичні ціни на продукцію ІКЕА, як у Львові, так і в інших містах країни. Переглянувши наш каталог, ви однозначно в цьому переконаєтесь.
 2. У каталозі ви знайдете лише оригінальну продукцію, яка поставляється від самого виробника ІКЕА.
 3. Можете не перейматися за доставку вашого замовлення, адже ми піклуємося про своїх покупців, тому організовуємо транспортування товарів до Львову.
 4. В разі виникнення будь яких запитань стосовно продукції, оформлення замовлення, оформлення оплати, а також стосовно питань доставки, в будь який зручний для вас час ви можете звернутися до менеджерів, які з радістю дадуть відповіді на усі ваші запитання.

Ви не пошкодуєте, що вибрали меблі від ІКЕА, адже про таку продукцію мріє кожний відданий господар!

икеа львів